Блок кіравання NMS2001-I
Кароткае апісанне:
Тып дэтэктара:Лінейны цеплавы датчык з фіксаванай тэмпературай сігналізацыі
Працоўнае напружанне:DC24V
Дапушчальны дыяпазон напружання:Пастаянны ток 20 В - 28 В пастаяннага току
Ток чакання≤60 мА
Ток сігналізацыі≤80 мА
Скід сігналізацыі:Скід адключэння
Індыкацыя стану:
1. Стабільнае харчаванне: міргае зялёны індыкатар (частата каля 1 Гц)
2. Нармальны рэжым працы: зялёны індыкатар пастаянна гарыць.
3. Пажарная сігналізацыя з фіксаванай тэмпературай: пастаянна гарыць чырвоны індыкатар
4. Няспраўнасць: пастаянна гарыць жоўты індыкатар
Аперацыйнае асяроддзе:
1. Тэмпература: ад –10°C да +50°C
2. Адносная вільготнасць ≤95%, без кандэнсацыі
3. Клас абароны вонкавага корпуса: IP66
Падрабязнасці прадукту
NMS2001-I можа пастаянна і бесперапынна кантраляваць пажарную сігналізацыю, абрыў ланцуга і кароткае замыканне ў выяўленай зоне, а таксама адлюстроўваць усе дадзеныя на светлавым індыкатары. NMS2001-I павінен скідацца пасля ўключэння і выключэння харчавання з-за функцыі блакіроўкі пажарнай сігналізацыі. Адпаведна, функцыя сігналізацыі аб няспраўнасці можа быць аўтаматычна скінута пасля ліквідацыі няспраўнасці. NMS2001-I сілкуецца ад пастаяннага току 24 В, таму, калі ласка, звярніце ўвагу на магутнасць і шнур харчавання.
Асаблівасці NMS2001-I
♦ Пластыкавы корпус:Хімічная ўстойлівасць, устойлівасць да старэння і ўдараў;
♦ Клас абароны IP: IP66
♦ З дапамогай ВК-дысплея можна адлюстроўваць розную трывожную інфармацыю
Дыяграма 1. Профіль формы NMS2001-I
Інструкцыя па ўсталёўцы
21323
ДЛ1,DL2: крыніца харчавання пастаяннага току 24 В,непалярнае злучэнне